NEW Automation Direct ZIPLink ZL-D2-CBL19 DL205 PLC I/O Cable 19POS 0.5M
  • Vendor:Automation Direct
We currently have 3 in stock.
Availability: In Stock
Cable Type: PLC I/O pre-wired connection cable
Connections: 19-position terminal block to 24-pin connector
Length: 1.6 ft (0.5 m)
Voltage/Current Rating: 250V, 2A per point