NEW Automation Direct ZIPLink ZL-D2-CBL19 DL205 PLC I/O Cable 19 Pin 0.5M
  • Vendor:Automation Direct
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
  • Type: PLC I/O pre-wired connection cable
  • Connections: 19-position terminal block to 24-pin connector
  • Cable Length: 1.6 feet (0.5 meters)
  • Electrical Rating: 250V, 2A per point