Asian Power Devices APD WB-24J12R AC Adapter 12V 2.0A 24W Power Supply Charger
  • Vendor:Asian Power Devices
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Manufacturer: Asian Power Devices Inc. (APD)
Input Voltage: 100240V AC, 50/60Hz, 0.7A Max
Output Voltage: 12V DC
Output Amperage: 2.0A (24.0W)