Idec PS5R-SE24 Power Supply 90W 24VDC 3.75A DIN Rail Switching PSU
  • Vendor:Idec
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
  • Input Voltage:100-240VAC (85-264VAC Range) / 100-370VDC
  • Output Voltage:24VDC (Adjustable 21.6-26.4VDC)
  • Output Power/Current:90W / 3.75A
  • Mounting Style:DIN Rail or Surface Panel Mount
  • Dimensions:3.74" H x 1.42" W x 4.25" D (Slim Line design)