NEW ABB ACH580-PCR-012A-4 HVAC AC Drive 7.5HP 480V 12A VFD 3PH 3AUA0000225680
  • Vendor:ABB
We currently have 2 in stock.
Availability: In Stock
• Brand: ABB
• Model Number: ACH580-PCR-012A-4
• Material Code: 3AUA0000225680
• Power Rating: 7.5 HP (Variable Torque) / 5 HP (Constant Torque)
• Input Voltage: 380–480 VAC, 3-Phase
• Amperage: 12.0 A (Variable Torque Rating)