NEW Advantech 96PSA-A60W24T2-3 AC DC Adapter 24V 2.5A 60W Power Supply
  • Vendor:Advantech
We currently have 2 in stock.
Availability: In Stock
Part Number: 96PSA-A60W24T2-3
Input Voltage: 100240V AC (90V AC to 264V AC range)
Output Voltage: 24V DC
Output Current: 2.5A
Power Capacity: 60W