NEW Allen Bradley 1787-PLUG10R DeviceNet 10 Pin Connector Plug With Lock
  • Vendor:Allen Bradley
We currently have 4 in stock.
Availability: In Stock
  • Product Line: Bulletin 1787 DeviceNet
  • Connector Type: 10-pin Linear Open Style Plug with Jack Screws (Lock)
  • Compatibility: Used for thick or thin cable daisy-chain network segments
  • Operating Temperature: 0 to 60 C (32 to 140 F)