NEW Automation Direct ZIPLink ZL-D2-CBL19 PLC IO Cable 19POS 0.5M DL205
  • Vendor:Automation Direct
We currently have 13 in stock.
Availability: In Stock
  • Model Number: ZL-D2-CBL19
  • Cable Type: PLC I/O pre-wired connection cable
  • Connections: 19-position terminal block to 24-pin connector
  • Length: 1.6 ft (0.5 m)
  • Voltage/Current Rating: 250V, 2A per point