NEW Eaton 10250T197LAP24 Heavy Duty Indicating Light 24V Amber LED Pilot Light
  • Vendor:Eaton
We currently have 3 in stock.
Availability: In Stock
• Manufacturer: Eaton (formerly Cutler-Hammer)
• Model Number: 10250T197LAP24
• Series: 10250T Heavy-Duty Watertight/Oiltight
• Voltage Rating: 24 VAC/VDC (Full Voltage)
• Illumination: Amber LED Bulb
• Lens: Full Volt Amber Plastic Fresnel Lens
• Mounting Size: 30.5 mm Panel Hole