NEW Eaton 3TA100G3K 3-Wire Multi-Wire Connector Kit for E and G Frame 100A
  • Vendor:Eaton
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Manufacturer:Eaton (Cutler-Hammer)
Model/Part Number:3TA100G3K (S# 8790C70G01)
Amperage Rating:100 Amp
Wire Size Capacity:#142 AWG Copper (Cu)