NEW Eaton E22KB62A Key Selector Switch 22mm 2-Pos Momentary Black Bezel 1NO
  • Vendor:Eaton
We currently have 3 in stock.
Availability: In Stock
  • Brand: Eaton / Cutler-Hammer
  • Model/Part Number: E22KB62A
  • Action: 2-position, momentary left-to-right
  • Key Removal: Left position only
  • Contact Configuration: 1 Normally Open (1NO)
  • Barrel Size: 22.5 mm