NEW Idec PS5R-VF24 PS5R-V Series 24VDC 5A 120W DIN Rail Power Supply
  • Vendor:Idec
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Model: PS5R-VF24 (PS5R-V Series)
Input Voltage: Universal 100240V AC (85264V AC / 100370V DC)
Output Capacity: 120 Watts
Output Voltage/Current: 24V DC / 5 Amps
Mounting: 35mm DIN rail or surface mount (installable in 6 directions)