NEW Power Bright ML1000-24 1000 Watt 24V DC to 120V AC Power Inverter
  • Vendor:Power Bright
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Part Number: ML1000-24
Model: ML1000-24
Continuous Power: 1000 Watts
Peak Surge Power: 2000 Watts
Input Voltage: 24V DC (Range: 20V DC 30V DC)
Output Waveform: Modified Sine Wave (120V AC, 60Hz)