NEW SICK FX3-CPU130002 1043784 Flexi Soft Safety CPU Main Module 24VDC
  • Vendor:Sick
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Brand:SICK
Model/Part Number:FX3-CPU130002 / 1043784
Safety Ratings:SIL CL 3 (EN 62061), Category 4, PL e (EN ISO 13849)
Supply Voltage:24 V DC (operational range 16.8 V DC to 30 V DC)
Power Consumption: 2.5 W