NEW SICK MLSE-0200A2TP0 1092496 Magnetic Line Guidance Sensor CANopen 200mm
  • Vendor:Sick
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Part Number: 1092496
Model: MLSE-0200A2TP0 (MLS Series)
Detection Range: 200 mm (Resolution 1 mm / Repeatability 1 mm)
Communication Interface: CANopen (Internal 120 terminator)
Supply Voltage: 9 V DC to 30 V DC (Nominal 12/24 V DC)