NEW TDK Lambda DT60PW240P 24VDC 2.5A 60W AC DC Desktop Power Supply Adapter
  • Vendor:TDK Lambda
We currently have 2 in stock.
Availability: In Stock
Brand: TDK-Lambda
Model: DT60PW240P (DT Series)
Input Voltage: 90264V AC (50/60 Hz)
Output Voltage: 24V DC (Fixed)
Output Current: 2.5 Amps (3A Peak)