NEW TDK-Lambda DT60PW240P Desktop Power Supply Adapter 24V 2.5A 60W
  • Vendor:TDK-Lambda
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
  • Brand: TDK-Lambda / Lambda Electronics Inc.
  • Model/Part Number: DT60PW240P
  • Input Voltage: 90264 VAC (50/60 Hz)
  • Output Voltage: 24 VDC (Fixed)
  • Output Current: 2.5 Amps (3A Peak)