NEW Time Mark 257B-240VAC 3-Phase Power Monitor Relay 160-240VAC 60Hz 8-Pin
  • Vendor:Time Mark
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
  • Model Number: 257B-240VAC
  • Part Number: 98083702
  • Nominal AC Voltage: 208/240VAC
  • Adjustment Range: 160 to 240 VAC
  • Output Contacts: SPDT 10 Amps at 240VAC resistive