NEW Tregaskiss BA12AADTDOEM TOUGH GUN CA3 500A Robotic MIG Welding Torch 15ft
  • Vendor:Tregaskiss
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
  • Amperage Rating:500A
  • Cable Length:15.0 Feet (approx. 4.6 Meters)
  • Wire Size Compatibility:.045-S (1.2 mm)