NEW Unitronics US5-B10-T24 UniStream 5'' Pro PLC HMI 10DI 2AI 12DO 24VDC Technical Specifications
  • Vendor:Unitronics
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
  • Model:
    US5-B10-T24
    , part of the UniStream Built-in Pro series.
  • Display:5-inch color resistive touchscreen with 800 x 480 (WVGA) resolution.
  • I/O:Features 10 digital inputs, 2 analog inputs, and 12 transistor outputs, operating at 24VDC.