NEW Unitronics USL-101-B05 UniStream 10.1'' HMI Display Touchscreen 1024x600 24VDC
  • Vendor:Unitronics
We currently have 2 in stock.
Availability: In Stock
Part Number:USL-101-B05 (UniStream series)
Display:10.1" WSVGA (1024 x 600 pixels) TFT LCD 65k color resistive touchscreen
Communication Ports:1 x RJ45 Ethernet port (10/100 Base-T) and 1 x USB 2.0 Host port
Power Supply:12/24V DC nominal (Permissible range: 10.2V to 28.8V DC)