NEW Yaskawa CIMR-VU2A0012FAA V1000 AC Drive 3HP 200-240V 3PH 12A VFD Inverter
  • Vendor:Yaskawa
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Brand:Yaskawa Electric Corporation
Model Number:CIMR-VU2A0012FAA (V1000 Series)
Input Power:AC 3-Phase 200240V 50/60Hz (13.9A/11.0A)
Output Power:AC 3-Phase 0240V 0400Hz (12.0A/11.0A)