PARTS Sony MSW-M2000P MPEG IMX Digital Videocassette Recorder Multiformat VTR
  • Vendor:Sony
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Sony MSW-M2000P MPEG IMX Digital Videocassette Recorder Multiformat VTR
Unit powers up, no further testing done selling AS-IS
Brand:Sony
Model Number:MSW-M2000P
Recording Format:MPEG IMX (50/40/30 Mb/s)
Replay Compatibility:MPEG IMX, Digital Betacam, Betacam SX, Betacam SP, and Betacam
Power Requirements:AC 100V to 240V, 50/60 Hz
Power Consumption:200W
Dimensions:427 mm x 174 mm x 544 mm (16.75" x 6.875" x 21.5")