SICK MLSE-0200A2TP0 1092496 Magnetic Line Guidance Sensor CANopen 200mm
  • Vendor:Sick
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Part Number:1092496
Model:MLSE-0200A2TP0 (MLS Series)
Detection Range:200 mm (Resolution: 1 mm / Repeatability: 1 mm)
Communication Interface:CANopen with internal 120 terminator
Supply Voltage:9 V DC to 30 V DC (12/24 V DC nominal)