SICK WFM50-60P321 Fork Sensor 6037824 Photoelectric PNP Dark-ON 10-30VDC - FOR PARTS
  • Vendor:SICK
We currently have 1 in stock.
Availability: In Stock
Part Number:
Detection Range: Fork width 50 mm / Fork depth 60 mm
Supply Voltage: 10 V DC to 30 V DC